Eesmärk

Lääne-Tallinna Keskhaiglas täna EÕL liikmete usaldusisikut pole, seega otsime aktiivset kaasamõtlejat ja positiivset liidu liiget, kes eelkõige esindaks Teid teie tööandjaga läbirääkimistel ja seisaks Teie eest.

Usaldusisiku peamine ülesanne on tööandja ja töötajate vahel vahendajaks olemine. Usaldusisik peab saama kõige värskemat informatsiooni tööandja plaanide ja tegemiste kohta. Töötajate usaldusisikul on õigus tutvuda takistamatult töötingimuste, sealhulgas töökorraldusega, saada tööandjalt oma ülesannete täitmiseks vajalikku teavet ning konsulteerida sel teemal tööandjaga, lisaks pidada tööandjaga läbirääkimisi kollektiivlepingu sõlmimiseks. Usaldusisik omab seadusandlikku kaitset. Üleriigilise kollektiivleppe taustal on järjest olulisemad kohapeal sõlmitud lisalepped, et täpsustada üleriigiliselt kokkulepitud miinimumnõudeid.

EÕL pakub oma usaldusisikutele koolitusi, juriidilist tuge ning igakülgset abi erinevate murede lahendamisel.

Kui sa tunned, et tahad kaasa rääkida haiglas oma inimeste eest seistes, siis kandideeri LTKH usaldusisikuks. Arvestades LTKHs EÕL liikmete arvu on võimalik, kokkuleppel tööandjaga, saada usaldusisiku tegevuseks tasustatud tööaega 4 tundi töönädalas, seda tulenevalt usaldusisiku seadusest.

PÄEVAKAVA

Päevakava

Et kõik tekkinud küsimused saaksid vastuse - oled oodatud 17.04. kella 14.00-16-00 LTKHs, suures saalis EÕLi juhatuse poolt korraldatavale infotunnile. Palun registreeru www.ena.ee esilehel.

Kui sul on tahtmist kaasa lüüa usaldusisikuna, siis kandideerimiseks saada vabas vormis avaldus, mis allkirjasta digitaalselt, e-meilile: linda.jurisson@ena.ee. Avaldusi ootame hiljemalt 8.aprilliks 2019.a.

Usaldusisiku valimiseks on vajalikud nii kandidaadi olemasolu kui piisav arv EÕL liikmeid, kuid isegi siis kui meil pole üht või teist, siis infotund toimub. Arutame, miks on usaldusisik vajalik ning milliseid EÕL põhikirja muudatustega seonduvad uued ideed.

REGISTREERU

EÕL juhatuse infotund liikmetele LTKH

GET A QUOTE NOW

ASUKOHT

LTKHs, suures saalis  Paldiski mnt 68, 3 korrus

© 2016 ENA Koidu 20-34 Tallinn 10136 e-post: info[at]ena.ee SEB IBAN: EE671010052031980001