Tegus november

EÕL erakorraline kongress 1.novembril 2019.a. Paides peetud. Uus põhikiri 100% poolt häältega vastu võetud! Uus põhikiri hakkab koos üleminekuperioodiga kehtima alates 1.jaanuarist 2020 ning muudatused jõustuvad järk-järgult. Ühtlasi õnnitleme auliikmeid, keda lisandus 6! 

Täna tulid trükisoojad Eesti Õe ajakirjad, seega järgmisel nädalal saab neid juba lugeda. Ajakiri on seekord mahukam, kandes numbrit 3-4/2019.
Ühtlasi on kohe-kohe võimalik ka tellida ajakirja endale paberkandjal postkasti. Jälgi infot kodulehel. Tellimine saab toimuma vaid kord aastas ning kehtib ühe aasta ehk järgmise aasta kohta.

Hoogne tegevus käib nii õenduse- ja ämmaemanduse arengustrateegia ettevalmistamisega kui ka tervishoiu teenuste loetellu teenuste lisamisega, mis puudutavad õe teenust hooldekodus kui ka eriõe teenuseid, samuti retseptiõiguse temaatikat määruste ja seaduse muutmise tasandil.

Novembrikuu volikogu vaatab juba 2020 aasta tegevuskava ning eelarvet. Vaid kuu aja pärast on juba peaaegu jõuluaeg! Jaksu seniks