Kuna mitmed lugejad, nii liidust kui väljaspoolt, on huvi tundnud Eesti Õe ajakirja tellimise vastus, siis anname teada - algab tellimuste vastuvõtmine 2020 aastaks!

Sisestada vajalik info tellimuse vormistamiseks SIIN. Juhime Teie tähelepanu, et ajakirja tellimine kodusesse postkasti on tasuline, eraldi hinnad on volikogu poolt kehtestatud EÕL liikmetele, mittetöötavatele pensionäridele, kes on EÕL liikmed ning mitteliikmetele.

EÕL liikmele -  15 eurot

EÕL liige - mittetöötav pensionär  - 10 eurot

Ei ole EÕL liige -  30 eurot sh asutused ja organisatsioonid (kui soovite liikmena samuti arvet ettevõttele, siis aastamaks ajakirja tellimiseks 30 eurot).

Tellimusi võetakse vastu vaid 27.detsembrini 2019.aastal ning tellimus jõustub tasumise järgselt.

EÕL erakorraline kongress 1.novembril 2019.a. Paides peetud. Uus põhikiri 100% poolt häältega vastu võetud! Uus põhikiri hakkab koos üleminekuperioodiga kehtima alates 1.jaanuarist 2020 ning muudatused jõustuvad järk-järgult. Ühtlasi õnnitleme auliikmeid, keda lisandus 6! 

EÕL juhatus otsib volikogu ülesandel AASTA ÕE märgi ideekavandit

Aasta õde on siiani tunnustusele lisaks saanud spetsiaalselt kujundatud klaasvaagna. Sel aastal laekus volikogule ettepanek, et ka Aasta Õde võiks saada „märgi, sõle vms“, et tunnustust kasvõi aasta läbi endaga kaasas kanda. Seega kuulutame välja joonistamiskonkursi AASTA ÕE märgi ideekavandi saamiseks. Ootame Sinu joonistust aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. hiljemalt 20.oktoobriks 2019.a.

EÕL juhatus kuutab välja SÕNUMITALGUD

Tahaksime väga, et EÕL logoga pluusi, kotti vms kaunistaks mõni teravmeelne mõttetera, tore hüüdlause või lihtsalt sõnum, mida EÕL liikmena tahaksid nii kanda kui edasi anda.

See, mida kirja panna, ei saa olla väga pikk. Pigem lühilause. Ei pea lõppema hüüumärgiga. Pigem peaks meelde jääma. Neid mõtteid võiks olla erinevaid. Toredaid ja ka teravmeelseid. SÕNUMITALGUTEL võib osaleda igaüks, ka see kes ise veel täna pole EÕL liige. Ootame Sinu mõtteid aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. hiljemalt 1.oktoobriks 2019.a.