EÕL PÕHIKIRI - on taas uuenemas. Pikad ja toredad arutelud on viinud lõpuks uue versiooni valmimisele. Põhikirja uuendatud versioon, mis on üle vaadatud ka juristi poolt, on kättesaadav meie siseveebis ajutiselt loodud foorumis.  Lisaks on foorumis juba üks oluline küsimus, millele ootame väga teie arvamusi. Teie mõtted, küsimused, kommentaarid põhikirja uuendustele on kõik väga oodatud enne 20 augustit.  

23.augustil kogunev volikogu arutab kõik laekunud mõtted omakorda läbi, et seejärel tõesti lõplik versioon septembris kinnitada volikogu poolt ning suunata 1.novembril 2019.a. toimuvale kongressile.

Meie partnerite nimekirja on lisandunud uus soodustus ehk töö- ja vabaajajalatsid OmaKinga perelt, vt täpsemalt PARTNERITE rubriigist.

Ka suvisel ajal on meie töölaualu ikka meie jaoks olulised teemad: et lõpuks ometi saaks kinnitatud ÕENDUSABI ERIALADE MÄÄRUS, et lõpuks ometi liiguks edasi eriõdede retseptiõigusega seonduvate määruste muudatused, et lõpuks ometi kinnitataks sotsiaalministri käskkirjaga riiklik 3N töögrupp! Selleks oleme valmis panustama terve suve jooksul ehk oleme vahelduvalt juhatusega "valved" ära jaotanud.

Teile soovime mõnusat suve, puhkust ja lihtsalt aega olla! 

Eriõdede teema Vikerraadios https://vikerraadio.err.ee/935137/huvitaja-oenduse-magistriope-puugihaigused-ja-nula/949796