Pädevused hindamine

Pädevuse taotlemine

Koroonapandeemia tingimustes otsustasime, pädevuse taotlemise (kontakt) infotunde Tartus, Ida-Virumaal ja Tallinnas 2021. aastal ei toimu, kuid olukorra lahendamiseks ja pädevuse taotlejate abistamiseks tegime sellel aastal veebiseminari, kus pädevuse komisjoni juht Lilia Leppsaar selgitab põhjalikult pädevuse taotlemise protsessi, tutvustab lähemalt kõiki antud protsessiga seotud dokumente, toob praktilisi näiteid ja vastab korduma kippuvatele küsimustele. Pädevuse taotlemise veebiseminar jääb Eesti Õdede Liidu kodulehele püsivalt. Küsimusi on võimalik esitada Lilia Leppsaarele perioodil 01.09.21-20.09.21 aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Seoses sellega soovitame kõigil pädevuse taotlejatel vaadata seminari juba augustikuu jooksul. Edu pädevuse taotlemisel!

 VIDEO: PÄDEVUSE TAOTLEMINE


 

PÄDEVUSE HINDAMIST SAAB TAOTLEDA -  õde III, IV ja V tasemel ning  eriõde III,  IV ja V tasemel. 

Pädevuse hindamine toimub aastas 2 korda -  dokumendid esitada 1.aprilliks või 1.oktoobriks hiljemalt kell 17!

Pädevuse taotlemiseks tuleb esitada kõik kohustuslikud dokumendid koondada ja need elektrooniliselt edastad.  
EELNEVALT loe hoolikalt läbi kõik pädevuse taotlemise eelduseks olevad dokumendid, vali õiged vormid ning täida need nõuetekohaselt.  

Pädevuse komisjoni tööd korraldab ja juhib Lilia Leppsaar See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Pädevuse komisjoni koosseis mai 2020 kuni  mai 2023: 
Ilja Škatov; Serli Raudseping; Anu Laul; Kadi Soome; Lilia Leppsaar; Maire Karu; Pille Soon; Taivi Mutso; Maria Kovtun; Riina Sinisoo; Eve-Merike Sooväli; Jekaterina Demidenko; Marge Tensmann; Liina Heinvere; Ave Vaidla; Pille Jagomäe, Linda Jürisson.

PÄDEVUSE HINDAMISE TAOTLUS ESITA SIIN

Üleslaetava faili maksimumsuuruseks on 100MB! Juhul kui tõesti ei ole võimalik faile väiksemana salvestada, siis on lubatud üles laadida kaks eraldi faili.
Pädevuse hindamise komisjonil on õigus taotlust mitte menetleda kui taotluse esitamise nõuded ei ole täidetud.

**Juhul kui Teil tõesti puudub võimalus dokumente digiallkirjastada, siis tuleb kõik dokumendid elektrooniliselt  edastada ning saata  allkirjastatud kiri aadressil Koidu  20 - 34, Tallinn, milles on loetelu Teie esitatud dokumentidest ja allkirjaline kinnitus, et kõik dokumendid on täidetud nõuetekohaselt. EÕL ei kanna kirja saatekulusid. 

Pädevuse hindamise dokumendi esimene versioon valmis Eesti Õdede Liidus 2003. aastal, uuendatud on hindamist ka 2008, 2011 ja 2020 aastal. 

ps. tehniliste probleemide korral palu abi oma asutuse IT toelt, üleslaadimise probleemi korral kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.