Ametiühinguline tegevus

Novembris 2018 sõlmitud kollektiivleping 2019 - 2020

Mais 2017 sõlmitud kollektiivleping 2017 - 2018

EÕL tegutseb lisaks kutseühingule ka ametiühinguna. Igas piirkonnas on olemas usaldusisik, suuremates haiglates on usaldusisikuid rohkem. Täpsem info on igas piirkonnas ning usaldusisikute kontaktid kättesaadavad siseveebis. Kui Sa ei tunne oma usaldusisikut, siis küsi infot piirkonna juhilt.

Kui Sul on tööõigusega seonduvaid küsimusi - tööaeg, tööleping, töökorraldus, tööülesanded jms, siis uuri esmalt oma piirkonna või organisatsiooni usaldusisikult. Kui usaldusisik jääb vastusega hätta või Sa pole rahul saadud vastusega, siis kirjuta ja kirjelda oma probleemi asepresident Linda Jürissonile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..  Kui ka juhatus ei oska Sind aidata, siis otsime üheskoos abi meid nõustavalt juristilt.

Ühtlasi võid oma muret jagada siseveebi foorumi kaudu. Mõnel kolleegil võib olla Sinu murele vastus. Küsi julgelt ja seisame oma õiguste eest!