Pädevused hindamine

PÄDEVUSE HINDAMIST SAAB TAOTLEDA -  õde III, IV ja V tasemel ning  eriõde III,  IV ja V tasemel. 

2018.aastal tuleb esitada pädevuse hindamise dokumendid 1.oktoobriks ehk hindamine toimub üks kord aastas! 

Pädevuse taotlemiseks tuleb esitada kõik kohustuslikud dokumendid  koondada need elektrooniliselt DigiDoc faili**ja edastada vormi kaudu, mis on kodulehel alates augustist 2018.a. EELNEVALT loe hoolikalt läbi kõik pädevuse taotlemise eelduseks olevad dokumendid, vali õiged vormid ning täida need nõuetekohaselt. 

2018.aastal korraldab Eesti Õdede Liit 2 seminari, et tõsta dokumentide esitamise taset vastates tekkinud küsimustele ja kuulata Teie ettepanekuid:
Tallinnas toimub seminar 29.augustil Medicumis Punane 61  kell 15.30 – 17.30.
Tartus toimub seminar 4.septembril Puusepa 2, koolituskeskuses ruum 129  kell 15.30 – 17.30  

Registreeruda meiliaadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Seminarid toimuvad kui eelregistreerunud on vähemalt 5 inimest.

**Juhul kui Teil tõesti puudub võimalus dokumente digiallkirjastada, siis tuleb kõik dokumendid elektrooniliselt  edastada ning saata  allkirjastatud kiri aadressil Koidu  20 - 34, Tallinn, milles on loetelu Teie esitatud dokumentidest ja allkirjaline kinnitus, et kõik dokumendid on täidetud nõuetekohaselt. EÕL ei kanna kirja saatekulusid. 

Pädevuse hindamise dokumendi esimene versioon valmis Eesti Õdede Liidus 2003. aastal, uuendatud on hindamist ka 2008 ja 2011 aastal.